Vervolg Athletics Coach Academy
In december hebben we vanuit het Ministerie van VWS positief bericht ontvangen over de subsidieverstrekking. Dit betekent dat we de komende twee jaar nog meer jongeren met de Athletics Coach Academy de kans geven zich te ontwikkelen in een vrijwilligerstaak binnen de atletiekvereniging. Waar de Athletics Coach Academy zich richtte op de rol van assistent-baanatletiektrainer, zullen in de komende jaren ook programma’s worden gedraaid om jongeren te enthousiasmeren voor de rol van assistent-looptrainer, jurylid en official.
Een mooie kans voor jongeren om te leren van experts en atleten uit de atletiekwereld en om hun talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen, waarbij ze een waardevolle bijdrage zullen leveren aan de atletiekgemeenschap. Een win-win situatie!
We kijken er naar uit om van start te gaan met het project en het succes van de Athletics Coach Academy door te zetten. Uiteindelijk hopen we zo veel mogelijk jongeren enthousiast te maken om als vrijwilliger aan de slag te gaan zodat het verenigingskader van de atletiekclubs in heel Nederland wordt versterkt!
Mocht je vragen of tips hebben, neem dan contact op Silke Bruil ([email protected]), projectleider MDT-projecten.